Beküldő: FeketeJ, 1 május, 2024

Szeretettel várunk az első SKICC – Debreceni Animációs Filmnapokon május. 17- 18. között a debreceni Apolló moziban!

Medgyessy-s diákok animációs vizsgafilmjeit és sikeres volt diákjaink filmjeit is láthatjátok a rendezvényen. Ez jó alkalom arra, hogy megismerjétek a mozgókép-és animációtervező szak munkáját.

Beküldő: FeketeJ, 26 április, 2024

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételizők!

Az Oktatási Hivatal megküldte az egyeztetett felvételi jegyzéket, amiből kiderül, kik kerültek felvételre iskolánkba.

A hatályos jogszabályoknak megfelelően a felvett diákokat oktatási azonosítójuk alapján tüntetjük fel, a listában a „Ctrl” és az „F” billentyűk együttes lenyomásával tudnak keresni.

Beküldő: FeketeJ, 15 január, 2024

Tájékoztató!

Gimnáziumunk 9. évfolyamra történő beiskolázáshoz központi írásbeli vizsgát szervez, mely országosan egy adott időpontban kerül megrendezésre (2024. január 20. 10 óra). A központi írásbeli vizsgát szervező iskola minden hozzá forduló tanuló jelentkezését köteles fogadni, ezért a felvételizők erről külön postai értesítést nem kapnak.

A vizsgázók beosztása letölthető innen, illetve megtekinthető az írásbeli vizsga napján az aulai hirdetőn. A vizsga 2 X 45 percet vesz igénybe, a két feladatlap kitöltése között 15 perc szünet lesz.