Központi középiskolai írásbeli felvételi vizsga - >>> tovább

Beküldő: FeketeJ, 1 december, 2023
írásbeli felvételi

Tisztelt Érdeklődők! Kedves felvételizők!

Tájékoztatni szeretnék mindenkit arról, hogy a központi középiskolai írásbeli felvételire jelentkezés 2023-11-30-án lezárult. A felvételi időpontja ( 2024. január 20-án 10.00 órától) országosan egységes. A felvételi helyszíne az iskola ahová a jelentkezés történt. Ezért a jelentkezésről visszaigazolást, illetve a felvételire szóló meghívót a felvételit szervező iskolák nem küldenek ki a jelentkezők számára. 

A felvételivel és a felkészüléssel kapcsolatos további tájékoztatás található az alábbiakban, illetve a csatolt fájlban.

Sikeres felkészülést és felvételi kívánok mindenkinek!

Tisztelettel:

Fekete József

igazgató

Kapcsolódó dokumentumok