Elismerés

Tisztelt Medgyessys Közösség!


Tájékoztatok mindenkit, hogy iskolánk természettudományos tevékenységét elismerő oklevelet és különdíjat kapott. Az Országos Fizikatanári Ankéten illetve az Együtt a jövő mérnökeiért szövetség díjátadó rendezvényén vette át Borbélyné dr. Bacsó Viktória iskolánk kutatótanára; igazgató helyettese. A fizikatanárok Országos Ankétja kiemelt elismerésként Borbélyné dr. Bacsó Viktória számára ítélte oda a nemzetközi hírű fizikus Marx György által alapított Fizika Vándor díjat. Marx György fizikai vándordíj: https://hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1ndorplakett#Forr%C3%A1sok  Mindkét elismerés nagy büszkeségre adhat okot mindenki számára, aki ezt a munkát végezte illetve támogatta ezért a Medgyessys közösség büszke az elért sikerekre és kolléganőnk eredményére. 

Tisztelettel:  

Fekete József 

Igazgató

 

Kapcsolódó dokumentumok