Versenyeredményeink (2010/2011)

OKTV versenyeredményeink (2011)

Gyarmati Éva 12.c osztályos tanulónk az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny rajz és vizuális kultúra tantárgy döntőjén 13. helyezést ért el.
Szabó Nóra 12.c osztályos tanulónk az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny rajz és vizuális kultúra tantárgy döntőjén 19. helyezést ért el.
Radeczki Emília 12.c osztályos tanulónk az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny rajz és vizuális kultúra tantárgy döntőjén 25. helyezést ért el.

Mindannyiuknak nagy szeretettel gratulálunk!

Aktuális versenyeredményeink

Szabó Dóra Éva 9.d osztályos tanulónk a Curie Matematika Emlékverseny országos döntőjén 7. helyezést ért el.
Szabó Viktória szintén 9.d osztályos tanulónk a Szép Szó szavalóversenyen 3. helyezést ért el.

Mindannyiuknak nagy szeretettel gratulálunk!

Floorball (nagypályás) - Országos döntő (2011)

Floorball csapatunk nagypályán az országos döntőben 3. helyezést ért el.

Eredményükhöz gratulálunk!

Edző:
Sipos Lajos

Csapattagok:
Asztalos Tamás
Kovács Tamás
Lovász Ádám
Nagy Ádám
Sándor András
Takács Márk
Ulveczki Dániel
Vincze Sándor
Zeke Dávid

XX. Országos Rajzverseny (2011)

A 2011. március 25-én megrendezésre került XX. Országos Rajzversenyen tehetségünk, Prokisch Dániel korcsoportjában nyert.

Gratulálunk!

Néptáncos sikerek (2011)

Néptáncosaink sikeresen szerepeltek koreográfiájukkal, mely a Vécsey Károly Általános Iskola és a Vásárhelyi László Alapfokú Művészetoktatási Intézmény szervezésében megrendezett Vécsey-Vásárhelyi Kamara Néptánc Versenyre készült.
Fellépők: Májer Tamás, Oláh Dávid

Gratulálunk!

A leány tornászcsapatunk eredményei (2011)

Iskolánk büszkeségei, a leány tornászcsapat Labodáné Fésüs Mónika tanárnő vezetésével
  • a Torna - Leány "B" kategóriás szerenkénti csapatbajnokság - Talaj sportág Diákolimpia V-VI. korcsoportos országos elődöntőn a 2011. évben III. helyezést ért el.
  • a Torna - Leány "B" kategóriás összetett csapatbajnokság sportág Diákolimpia V-VI. korcsoportos országos elődöntőn a 2011. évben VII. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

• Berecz Dorottya