Tájékoztatás 2022.03.06

Tisztelt Medgyessys Közösség!

Tájékoztatok mindenkit arról, hogy Gulyás Gergely kormányszóvivő (03.04.) bejelentése alapján elkészült a vírus védelmi szabályok módosításáról, illetve eltörléséről szóló jogszabály.

Ennek értelmében 2022-03-07-től a kötelező maszkviselésre, testhőmérséklet mérésre és védettségi igazolványhoz kötött belépésre vonatkozó szabályozás hatályát veszti. Azonban a covid pozitív esetekre és a karanténra vonatkozó eljárásrend visszavonásig érvényben marad. A visszavonás 03.08-án megtörtént.

Az oltatlanság miatt fizetésnélküli szabadságon lévő pedagógus kollégák visszafoglalkoztása 2022-04-01-ig fog megtörténni az egyéni szándék nyilatkozatok, a munkaügy szabályozás és a tantárgyfelosztás aktuális lehetőségeinek függvényében.

A segítőkész, megértő együttműködést köszönöm.

Tisztelettel:

Fekete József