Szóbeli felvételi beosztás 2021

Kedves Felvételizők!

A március 5-i (pénteki) felvételi vizsgákat is meg fogjuk tartani.

A vírusvédelmi helyzet miatt ismételten tájékoztatok mindenkit arról, hogy:

·       A felvételi beosztás szerint, a közölt sorrendben 10 percenként váltják egymást a diákok a felvételi során.

·       Kérünk mindenkit, hogy a közölt és kiszámolt időponthoz képest legalább fél órával előbb jelenjen meg!

·       Kérjük, hogy a felvételizők az időpontokat szigorúan tartsák be!

·       A felvételizőknek szervezéstechnikai segítséget nyújtunk (diák és felnőtt segítők).

·       Várakozni az erre a célra kijelölt teremben lehet, innen fogják a segítők szólítani a felvételizőket.

·       Az iskola épületébe kizárólag csak a felvételiző diák léphet be, kézfertőtlenítést és lázmérést követően.

·       Ha a diákok igazolást kérnek a felvételin való megjelenésről, ezt a szervezőknél jelezzék!

·       Az angol tagozatra jelentkezők vizsgahelyszíne: Holló László sétány 6. , „A”. épület.

·       A képző- és mozgásművészeti tagozatra jelentkezők vizsgahelyszíne: Angyalföld tér 7., „B”. épület.

·       A vizsga ideje alatt a vírusvédelmi szabályok betartása mindenki számára kötelező (1,5 m védőtávolság, maszk, kézfertőtlenítés).

·       A vizsgabizottsággal történő kommunikáció során a tanteremben a maszk viselése ajánlott, viszont a közösségi terekben mindenki számára kötelező!

·       Ha valaki több tagozatra is jelentkezett, akkor minden felvételire el kell menni a felvételizőnek.

·       A gyakorlati vizsgák a kijelölt ütemezés szerint, tanulói csoportokban kerülnek megrendezésre.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Tisztelettel:

Fekete József

0063 - 4 évfolyamos tánctagozat  március 3.
 0053 - 4 évfolyamos képzőművészeti tagozat
 (A felvételi két részből áll!)
március 3.
  pdf gyakorlati  pdf szóbeli
 0083 - 4 évfolyamos haladó angol - kezdő német tagozat március 4.
 pdf beosztás
 0030 - 5 évfolyamos néptánc szakirány március 5.
 0031 - 5 évfolyamos festő szak
 0032 - 5 évfolyamos szobrász szak