Szalagtűző

Tisztelt Medgyessys Közösség!

Tisztelt Szülők!

Kedves Végzős Diákok!

Tájékoztatni szeretném a végzős osztályokat arról, hogy a hatályos járványügyi eljárásokat szabályzó törvényi előírások és a fenntartóval, valamint a Népegészségügyi Hivatallal történt egyeztetés alapján az intézményi szalagtűző ünnepség megrendezésre kerülhet az alábbiakban részletezett formában.

Időpont: 2020. november 28. 16 óra  (az iskola 14 órakor nyit)

Helyszín: Debrecen, Holló László sétány 6., az iskola főépületének tornaterme

Főpróba: 2020. november 26. 7-8. tanóra, a tornateremben (a délutáni foglalkozások a végzős osztályoknak elmaradnak)

A vonatkozó szabályozás alapján a szalagtűző ünnepségen csak és kizárólag a végzős diákok, a tantestület tagjai, az intézmény dolgozói és osztályonként a külön engedéllyel rendelkező fotós és videós vehetnek részt.

Terveink szerint az ünnepség első fele (a hagyományos program szerint a szalagtűzési rész) kerül megrendezésre, körülbelül 1 óra 30 perc időtartamban. Ezt követően lehetőség van délután 19 óráig arra, hogy az osztályok visszavonuljanak az osztálytermükbe és elkészítsék a tablófotókat.

A járványügyi helyzet alakulásától és az osztályok elképzelésétől függően az ünnepség második részét (táncok, gyertyás zárókép) a Nagyerdei Szabadtéri Színpadon rendeznénk meg 2021. áprilisában.

Segítő és megértő együttműködését köszönjük mindenkinek!

Debrecen, 2020. november 3.

Fekete József