Pótfelvételi néptánc és SZOBRÁSZ szakon!

Kedves Felvételizők!

Szíves elnézéseteket kérjük. Véletlenül a festő szak szerepelt a pótfelvételi tájékoztatójában. Festő szakra nincs pótfelvételizésre lehetőség, ellenben szobrász szakra van.

Iskolánk 2017. május 19-én (pénteken) 9 órától pótfelvételi vizsgát tart az alábbiak szerint:

• 5 évfolyamos kiemelt képzésű táncművészeti (néptánc) párhuzamos képzésű szakgimnáziumi tagozat (kód: 0030)
  • 5 évfolyamos kiemelt képzésű képzőművészeti (szobrász) párhuzamos képzésű szakgimnáziumi tagozaton (kód: 0032)
  • 5 évfolyamos kiemelt képzésű képzőművészeti (festő) párhuzamos képzésű szakgimnáziumi tagozaton (kód: 0031)

A felvételizőket 8.30-kor várjuk a gimnázium aulájában, ahol általános tájékoztató hangzik el a felvételiről. Ezt követően a tanulók a tájékoztatás során elhangzott beosztásnak megfelelően elkezdik a felvételi vizsgát.

• Néptánc tagozatra jelentkezők hozzanak magukkal tréningruhát, zoknit vagy tornacipőt.
  • Szobrász tagozatra jelentkezők a vizsga során saját eszközeiket használják:
  • Kemény anyagból készült alátét vagy rajztábla,
  • minimum 2 darab A/3, A/2 rajzlap,
  • szén-vagy grafitceruza,
  • vízfesték,
  • tempera,
  • pasztell,
  • minimum 4 darab rajzszög,

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a pdf jelentkezési laphoz csatolandó az írásbeli felvételi vizsgán elért eredményt tartalmazó irat (Értékelő lap) általános iskola által hitelesített másolata.

5 évfolyamos kiemelt képzésű, szobrász, néptánc tagozatra jelentkezők egészségügyi alkalmassági vizsgálatát gimnáziumunk iskolaorvosa végzi, melynek időpontjáról a felvételi vizsga napján adunk tájékoztatást.

Egészségügyi alkalmassági vizsgálathoz szükséges iratok:

• 8. osztályos szűrővizsgálati lap (orvosi és védőnői),
  • oltási könyv fénymásolata,
  • szakorvosi leletek fénymásolata.

A felvételivel kapcsolatos bővebb információ található az iskola honlapján LINK az iskola honlapja/oktatás/néptánc/szobrász tagozat illetve kérhető az alábbi telefonszámokon:
+36-52-413-326 (12-es, 18-as, 14-es mellék).

A pdf kitöltött jelentkezési lapot legkésőbb 2017. május 18-ig kell eljuttatni a gimnázium titkárságára.

Sok sikert kívánunk!