Plakátverseny a Német Egység 25. évfordulójára

2015. január 28-án került sor a „25 éves a Német Egység” plakátverseny díjkiosztójára Németország Budapesti Nagykövetségén. A nyertes csapatnak - Janó Sára, Kuzma Eszter, Lakatos Barnabás 11. c osztály és Homolyáné Kovács Erzsébet tanárnőnek - a német nagykövet adta át a díjat. Ötnapos németországi utazás a jutalmuk.

Tisztelt Tanár Kollégák, tisztelt Szülők és kedves Diákok,

a Német Turisztikai Hivatal és együttműködő partnereink (Goethe Institut, Német Nagykövetség, A&O Hostel, Deutsche Bahn) nevében szeretnénk megköszönni közreműködésüket a Német Egység 25. évfordulójára kiírt versenyen, www.germany.travel/verseny
Kérjük bocsássák meg nekünk a döntés elhúzódását, de a többlépcsős bírálat és a rengeteg benyújtott pályázat miatt csak mostanra született meg az eredmény.

Meglepett minket, hogy milyen sok nívós, minőségi pályamű érkezett.

Szeretnénk minden csapatnak egy apró ajándékkal megköszönni a munkát és a részvételt. Ezt postán kébesítjük 2015 januárjában mindenkinek.

Ha a döntés nem is volt egyszerű, de megszületett.

1. helyezett
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola - Debrecen