Belépés a KRÉTA digitális naplóba

Keresés diákjaink között

Eseménynaptár

Virtuális túra

virtualis_tura.jpg
Járja körbe iskolánkat virtuális túránk segítségével!

Virtuális túra start


Legfrissebb galéria

     Galéria megtekintése    |     További galériák

Videó galéria

Bemutatófilm megtekintése

Facebook

Országos Less Nándor Földrajzverseny

Diákjaink szép eredményeket értek el az Országos Less Nándor Földrajzversenyen. Iskolánkból három diák is bejutott az országos döntőbe.

 

A kilencedik évfolyamról 17 tanulót, míg a nyolcadikos évfolyamról 23 tanulót hívtak meg a döntőbe.

 

Lévai Bence 9.B    4. (Felkészítő tanár: Homolya Ferenc)
Fehér Lantos Sebestyén a 9.A   10. ((Felkészítő tanár: Homolya Ferenc)
Takács Mátyás 8.E      22. (Felkészítő tanár: Jász Erzsébet) legjobb eredménnyel került az országos döntőbe.

 

A döntőbe került diákok újólag összemérik tudásukat egy írásbeli fordulón és egy szóbeli zsűri előtt, és az ott szerzett pontokból alakul ki a végső sorrend.

 

Eredményükhöz szívből gratulálunk, és még szebb eredményeket kívánunk az országos döntőben!

 

foldrajz_less.png

 

 

DÖNTŐBE JUTOTTAK

Sorrend

Pontszám

Azonosító

Név

Kat.

Iskola

1

83

 

Györkös Ramóna

2

Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa

2

81

 

Pintér Nóra Edit

2

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

3

80

 

Molnár Bence

2

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

4

80

 

Lévai Bence

2

Medgyessy Ferenc Gimnázium, Debrecen

5

79

 

Timmer Zsófia Maja

2

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

6

78

 

Kánnár Anna

2

Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa

7

77

 

Sajben Karmen

2

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

8

77

 

Tráser Nándor

2

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

9

76

 

Vígh Martin

2

Horváth Mihály Gimnázium, Szentes

10

76

 

Fehér Lantos Sebestyén

2

Medgyessy Ferenc Gimnázium, Debrecen

11

76

 

Benedek Eszter

2

Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest

12

75

 

Molnár Éva

2

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

13

74

 

Pócsik Eszter

2

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

14

74

 

Mendei Barna

2

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

15

74

 

Sajti Konor

2

Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest

16

74

 

Gosztonyi Zsombor

2

Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest

17

74

 

Páczelt Ákos

2

ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Budapest

DÖNTŐBE JUTOTTAK

Sorrend

Pontszám

Azonosító

Név

Kat.

Iskola

1

90

 

Aczél Péter

1B

Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa

2

90

 

Cziráki Kamilla

1B

Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa

3

89

 

Fónagy Anna Dóra

1B

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4

86

 

Várkonyi Beáta

1B

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

5

86

 

Krihó László Bendegúz

1B

Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa

6

85

 

Egyed Áron Bendegúz

1B

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium

7

84

 

Fülöp Álmos

1B

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

8

83

 

Mátraházi Krisztián

1B

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Miskolc

9

83

 

Havassy Zoltán Szabolcs

1B

Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium

10

83

 

Debreczeni Dorina

1B

Hajdúböszörményi Bocskai I. Gimnázium

11

82

 

Sass Bálint

1B

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

12

81

 

Vincze Ákos

1B

Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény

13

81

 

Gajdócsi András

1B

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Miskolc

14

80

 

Sipos Marcell

1B

Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa

15

80

 

Fekete Mira

1B

Szent László Katolikus Általános Iskola, Sárvár

16

78

 

Lippai Tibor

1B

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth L. Gimnázium

17

77

 

Kothalawala Rosemary Chandrakanthy

1B

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

18

76

 

Varsányi Krisztina Anna

1B

Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest

19

75

 

Vitkovics Patrik

1B

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

20

75

 

Ó Szabó Ákos

1B

Hajdúböszörményi Bocskai I. Gimnázium

21

75

 

Farkas Eszter

1B

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

22

75

 

Takács Mátyás

1B

Medgyessy Ferenc Gimnázium, Debrecen

23

75

 

Szabó Lilla

1B

Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest

 

A döntőbe bár nem jutottak be, de szép eredménnyel zártak:

I/B kategóriában (8. osztályosok)   57 diák vett részt
Turucz Szabolcs 43-45. helyezés (Felkészítő tanár: Jász Erzsébet)

 

A 2. kategóriában (9. évfolyam)   129 diák vett részt
Ungvári Gyöngyike 9.B  47-49. helyezés (Felkészítő tanár: Homolya Ferenc)
Vörösmarti Mónika 9.C  69-73. helyezés (Felkészítő tanár: Homolya Ferenc)
Jeles Bálint 9.A 69-73. helyezés (Felkészítő tanár: Homolya Ferenc)

 

A 3. kategóriában (10-12. évfolyam)    78 diák vett részt, és 1-20. helyezett került a döntőbe
Dajka Bence 12. A   24-26. helyezés (Felkészítő tanár: Homolya Ferenc)

 

Gratulálunk mindnyájuknak!

spacer