Kedves Érettségiző Diákok!

A rendkívüli helyzet február 1-ig történő meghosszabbítása miatt változtatnunk kell az érettségi jelentkezések módján és a beadási határidőn is.

A változások röviden a következőek:

Jelen levél mellékleteként Word (kitölthető) formátumban megkapjátok a jelentkezéshez szükséges nyomtatványokat. Ezeket kell kitöltve visszaküldeni mindenkinek a saját osztályának megfelelő, külön erre a célra létrehozott gmail-es email címre, január 15-ig, vagyis péntekig.

Kérem, hogy a file neve Saját név_osztály száma és betűjele legyen!

Az email címek:

Ezek a dokumentumok az iskolai honlapon, a Hírek/Aktualitások menüpontban is megtalálhatóak lesznek.

Azoknak a tanulóknak szükséges kitölteni az osztályozóvizsga kérelmére vonatkozó nyomtatványt, akik olyan tárgyból érettségiznek, amihez ez szükséges.

A jelenlegi helyzetre való tekintettel, a kitöltött nyomtatványokat érvényesnek tekintjük aláírás nélkül is, de február 1-jét követően már a jelenléti oktatás keretében szükséges lesz az aláírások pótlása Balázs Ödönné Edit néninél, a 109-es irodában.

Ha valakinek a jelentkezéssel kapcsolatosan kérdése van, keresse:

Borbélyné dr. Bacsó Viktória intézményvezető helyettest ( Az email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges , 06-30-4700-135), Balázs Ödönné Edit nénit ( Az email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges , 06-30-933-3558) vagy engem ( Az email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges , 06-30-4647-618)

Köszönöm a megértő együttműködést.

Tisztelettel:

Fekete József

Kedves 10-es, 11-es előrehozott érettségire jelentkező diákok!

A változások röviden a következőek:

Jelen levél mellékleteként Word (kitölthető) formátumban megkapjátok a jelentkezéshez szükséges nyomtatványokat. Ezeket kell kitöltve visszaküldeni mindenkinek a külön erre a célra létrehozott,

email címre, január 15-ig, vagyis péntekig.

Kérem, hogy a file neve Saját név_osztály száma és betűjele_dokumentum eredeti neve legyen!

Az osztályozóvizsga kérelmére vonatkozó nyomtatványt is szükséges kitöltenetek.

Ha valakinek a jelentkezéssel kapcsolatosan kérdése van, keresse:

Köszönöm a megértő együttműködést.

Tisztelettel:

Fekete József

docx  Csekklista az érettségi jelentkezéshez

doc Jelentkezési lap érettségi vizsgára 1.oldal

xls Jelentkezési lap érettségi vizsgára 2. oldal

doc Mentességi kérelem

docx Nyilatkozat középszintű informatika érettségi vizsgához

docx Nyilatkozat_kozepszintu_testneveles_vizsgahoz

doc Osztályozó vizsga kérelem