Jelentkezők ideiglenes felvételi jegyzéke (2022)

A honlapunkon megjelent felvételi jegyzék az ideiglenes sorrendet tükrözi. A végleges sorrendet a győri Felvételi Központ alakítja ki, amelynek eredményéről a tanulókat postán, illetve a honlapunkon keresztül értesítjük.

A középfokú iskolába történő felvételi eljárás és beiratkozás rendjét szabályozó 20/2021. (VI. 8.) EMMI rendelet a 2021/2022. tanév rendjéről alapján felhívjuk a figyelmet a felvételi eljárás legfontosabb időpontjaira és a szükséges teendőkre.

A Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium felvételi tájékoztatója (2021/2022-es tanév felvételi eljárása)

A korábbi évek végleges felvételi ranglista irányszámai csak tájékoztató jellegűek, azokból messzemenő következtetéseket levonni nem lehet.

Az ideiglenes rangsorok az elért összpontszámmal az oktatási azonosítók sorrendjében tanulmányi területenként letölthetők. Pontegyenlőség esetén pedagógiai programunk alapján jártunk el. Elutasítva (E) jelzést kapott a felvételiző beiskolázási tájékoztatónk szerint, ha a felvételi valamelyik elemét nem teljesítette.

A jelentkezők közül a rangszám szerinti utolsó bejutott:

kód

113.

115.

82.

A jelentkezők ideiglenes (fel nem róható okból pótfelvételiző tanulók elért eredményével korrigált) felvételi jegyzékei alább letölthetőek:

false Tehetséggondozó (6 évf.) false Általános (4 évf.) false Angol (4 évf.) false Képzőművészeti (4 évf.)   false Tánc (4 évf.)  false Festő (5 évf.)  false Szobrász (5 évf.) false Néptánc (5 évf.)

A megfelelő linkre kattintva megtalálható az ideiglenes rangsor. A rangsorban a felvételiző tanulót az OM azonosító szám alapján lehet megtalálni (keresés: Ctrl+F billentyű). A felvételi részpontszámairól telefonon keresztül nem áll módunkban felvilágosítást adni, mivel ezt tiltja a személyiségi jogról szóló törvény és a titokvédelmi szabályok.

2022. március 21-22. A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában.

2022. március 23. Az általános iskola eddig az időpontig elzárva őrzi az eredeti, korábban beküldött tanulói adatlap második példányát. A módosító tanulói adatlapot ekkor kell megküldeni a Hivatalnak.

2022. március 28. A Hivatal elektronikus formában megküldi a középfokú iskoláknak a hozzájuk jelentkezettek listáját ABC sorrendben.

2022. április 7. A Hivatal a módosító tanulói adatlapok alapján kiegészíti a jelentkezettek listáját.

2022. április 12. A középfokú iskola igazgatója az ideiglenes felvételi rangsort - a Hivatal által meghatározott módon - megküldi a Hivatalnak.

2022. április 22. A Hivatal kialakítja a végeredményt az igazgatói döntések és tanulói adatlapok egyeztetése alapján, és elküldi azt a középfokú iskoláknak (egyeztetett felvételi jegyzék).

2022. április 29. A felvételt hirdető középfokú iskolák megküldik a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.

2022. június 1. A benyújtott kérelmek alapján lefolytatott jogorvoslati eljárás befejezése a fenntartónál.

2020. június 22-24. Beiratkozás a középfokú iskolákba, az iskola igazgatója által meghatározott időben.