Keresés diákjaink között

Eseménynaptár

Virtuális túra

virtualis_tura.jpg
Járja körbe iskolánkat virtuális túránk segítségével!

Virtuális túra start


Legfrissebb galéria

     Galéria megtekintése    |     További galériák

Videó galéria

Bemutatófilm megtekintése

Facebook

Fogadóórák - 2017/2018

Kedves Diákok!
Tisztelt Szülők!

Intézményünk pedagógusai az alábbi időpontokban tartják fogadóóráikat az "A" épületben található tanári szobában.

Név Nap Óra
Bacskóné Nagy Gabriella szerda 10. óra
Bartha-Hoffmann Judit csütörtök 4. óra
Bertalan Csilla szerda 2. óra
Borbély Tamás hétfő 7. óra
Borbélyné Bacsó Viktória péntek 9. óra
Bozsányi Andrásné hétfő 4. óra
Börcsök Attila kedd 2. óra
Budai Krisztián Ferenc csütörtök 4. óra
Csernok Tibor szerda 10. óra
Dr Legoza Józsefné kedd 5. óra
Dr Tóthné Gábor Éva szerda 3. óra
Dudás György péntek 4. óra
Durucskó Zsolt János szerda 7. óra
Fésüs Monika szerda 7. óra
Földiné Ádámkó Eszter hétfő 3. óra
Grela Aleksandra hétfő 9. óra
Gyolcsos Andrea kedd 9. óra
Hegedűs Tibor kedd 3. óra
Hegedüsné Ács Gabriella kedd 2. óra
Herbály Imre szerda 6. óra
Homolya Ferenc hétfő 5. óra
Homolyáné Kovács Erzsébet szerda 5. óra
Horváth Csaba szerda 11. óra
Jász Erzsébet hétfő 4. óra
Jekli Tünde szerda 3. óra
Jenkeiné Molnár Erzsébet hétfő 2. óra
Kardos József szerda 11. óra
Katona Ivett szerda 4. óra
Katona Kornél szerda 4. óra
Kerekes Emese szerda 7. óra
Kiss Papp Csilla szerda 3. óra
Kocsányné Farkas Éva kedd 3. óra
Kocsis Márta kedd 5. óra
Kocsis-Vigh Mónika hétfő 2. óra
Kokas Marianna kedd 4. óra
Kovács Pálné szerda 8. óra
Köröskényiné Juhász Anikó kedd 4. óra
Kővári Attila péntek 1. óra
Krizsóné Kőházi Andrea Ilona szerda 5. óra
László János szerda 8. óra
Legány Zsófia kedd 8. óra
Lévai Emese kedd 8. óra
Ludman Éva szerda 9. óra
Mika Péter kedd 7. óra
Molnár Dóra Eszter szerda 8. óra
Molnár Márta szerda 1. óra
Móré Sándor szerda 6. óra
Nagy Gyula kedd 10. óra
Orosz Péterné hétfő 2. óra
Országh Gábor szerda 10. óra
Poroszlay Éva Magdolna szerda 5. óra
Puskás László Péter péntek 3. óra
Sántha Szilvia hétfő 4. óra
Sárkány-Balázs Anita kedd 2. óra
Seprényi Kinga péntek 3. óra
Sipos Lajos péntek 2. óra
Süli-Zakar Szabolcs szerda 5. óra
Szabó Elemér Pál hétfő 8. óra
Szabó Károly szerda 10. óra
Szabó Noémi szerda 10. óra
Szabóné Balázs Katalin hétfő 2. óra
Szabóné Kiss Edit hétfő 4. óra
Szakál Péter kedd 2. óra
Szanyi Gabriella hétfő 3. óra
Szép Magdolna hétfő 2. óra
Szolnokiné Melis Szilvia csütörtök 4. óra
Sztankó Tamás kedd 3. óra
Szulyák Anita hétfő 3. óra
Takácsné Komlódi Judit csütörtök 3. óra
Tar Zsuzsánna csütörtök 6. óra
Tóth János szerda 8. óra
Török Ármin szerda 11. óra
Törökné Vajda Judit csütörtök 7. óra
Turján Tünde hétfő 2. óra
Váczi Lilla Éva kedd 6. óra
Vad Virág kedd 4. óra
Valuchné Váradi Zsófia péntek 3. óra
Varga József szerda 5. óra
Varga Márton kedd 7. óra
Vasné Dézsán Enikő szerda 8. óra
Veszteg Viktória szerda 11. óra
Viczián Beáta Hajnalka hétfő 3. óra
spacer