Felvételizőknek

Az általános iskola 8. osztályának elvégzése után illetve a tehetséggondozó osztályba 6. osztály után jelentkezhetnek intézményünkbe a tanulók. A képzést a közoktatatási törvénynek megfelelően a kiadott kerettanterv alapján készített helyi tanterv szerint végezzük. Emelt szintű képzést biztosítunk a kiemelt specialitásoknak megfelelően. Célunk, hogy az érdeklő dődiákok minél magasabb szinten tudják kibontakoztatni tehetségüket. Minden diákunk számára biztosítjuk az angol nyelv tanulását kezdő vagy haladó szinten. A második idegen nyelv kötelezően választható. Kínálatunk: német, francia, latin, orosz nyelv. Az intézményben érettségire épülő szakképzésre van lehetőség a művészeti szakmacsoporton belül. Az érettségi után megszerezhető szakképesítésekről, a képzési időről az iskola ad információt.

pdf A Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola felvételi tájékoztatója (2016/2017-es tanév felvételi eljárása)

Induló képzések

Gimnázium: 6 évfolyamos tehetséggondozó képzés