Érettségivel kapcsolatos tájékoztatás

Tisztelt Medgyessys közösség!

Tájékoztatni szeretnék mindenkit arról, hogy az éves munkatervben meghatározottak alapján:

·       május 2-3-4-én az érettségi vizsgák miatt nincs tanítás,

·       Az első héten 9 órai kezdettel kerülnek megrendezésre az érettségi vizsgák.

·       Május 5-én* az angol nyelvi érettségi vizsga napján délutáni tanítás lesz a mellékelt tanítási rend szerint.

·       Május 6-án (pénteken) német érettségi lesz, ez kevés tantermet érint, ezért a tanítás normál órarend szerint, normál csengetési renddel történik. Ez vonatkozik az írásbeli érettségi 2., 3. hetére is. Ezeken a napokon 8 órai, illetve 14 órai kezdettel lesznek írásbeli érettségi vizsgák.

Felhívom az érettségiző diákok figyelmét arra, hogy alaposan olvassák el az érettségi behívó leveleket. Különös tekintettel az emelt szintű érettségikre, mivel ezek külső helyszínen történnek. A középszintű behívók még nem tartalmazzák a szóbeli érettségik beosztását és az értekezletek (tájékoztató és eredményhirdető) időpontját, ezekről a betekintés napján (2022. május 30.) lehet tájékozódni a jegyzőktől. Általános szabály, hogy az érettségin alkalomhoz illő öltözetben a viselkedési és illemszabályok maradéktalan betartása mellett kell megjelenni, legkésőbb fél órával a vizsga kezdete előtt.

Debrecen, 2022. április 21.

Tisztelettel:

Fekete József

*Május 05-i tanítási rend:

1.       13:10  -  13:45

2.       13:50  -  14:25