Ballagás 2022

Tisztelt Medgyessys közösség!

Tájékoztatni szeretnék mindenkit arról, hogy a ballagás miatt 2022.04.29-én csak az első 3 tanítási óra lesz megtartva, normál órarend és csengetési rend szerint. A 3. órát követően a 9., 10., 11. évfolyamok a ballagás előkészítését végzik az előzetesen megbeszéltek alapján. A ballagás 17 órakor kezdődik. Rossz idő esetén a tornateremben kerül megrendezésre, a helyi adottságok miatt a vendégek ebben az esetben a tantermekből videó rendszeren keresztül tudják megtekinteni a ballagási ünnepséget, mivel a tornateremben nincs erre mód.

Rosszidő esetén a vendégek az alábbi beosztás szerint tudják megtekinteni a ballagási ünnepséget:

12.a       II.em. 224, II.em. 11., II.em. 10.

12.b      II.em. 15., II.em. 12., II.em. 13.

12.c       fszt. 073., fszt. ebédlő, fszt. 074.

12.d      fszt. 070., fszt. 071.,

12.e      II.em. 17., II.em. 16., I.em. 06.

Amennyiben a termekben nincs elegendő férőhely a közvetítés az aulában is nézhető lesz.

A feldíszített termek, ahonnan az osztályok ballagnak:

12.a     I./3. terem

12.b     I./7. terem

12.c      fszt./ 1. terem

12.d     I./4. terem

12.e     fszt./ 18. terem

április 25. (hétfő)

·       Ballagási főpróba a díszudvaron (minden részt vevő jelenlétével) 12:45-től 14:20-ig. A 7. tanórát követő foglalkozások órarend szerint megtartásra kerülnek.

·       Rossz idő esetén a főpróba időpontja április 26-ra tevődik át a fenti időbeosztás szerint.

április 28. (csütörtök)

·       Szerenád a Holló kertben 19 órai kezdéssel az osztályokkal történt előzetes egyeztetés alapján A szerenádot minden osztály a megadott szempontok alapján maga szervezi.

április 29. (péntek)

·       „Bolond” ballagás 9-től 11-ig (a városi „bolond” ballagással egyidőben).

Tisztelettel:

Fekete József