AH CSR - Vízió 2030 - pályázat

Kedves Diákok!

Tájékoztatunk Benneteket arról, hogy az Antenna Hungária Zrt. pályázatot írt ki „Vízió 2030” néven, a 3-4. évfolyamos gimnáziumi tanulók számára IT és digitális technológia témákban.

A pályázat témája:
Hogyan fogsz kommunikálni 2030-ban?
Milyen eszközöket és megoldásokat fogunk használni a távközlésben, informatikában?
Vajon minden digitális és virtuális lesz, milyen tartalmat fogunk fogyasztani?
Hová fejlődnek a társas kapcsolatok és a digitális kultúra?

Pályázhat bármely hazai középoktatási intézmény 3. vagy 4. évfolyamos tanulója (2-3 fős csoport), kötelező egy mentor tanár részvétele a csapatban.
A pályázók készítsenek egy max. 5 perces animációt vagy videót és töltsék fel az Antenna Hungária Zrt. www.vizio2030.hu weboldalára. A videófeltöltés határideje: 2017. november 12.

A pályázaton való részvétel útján a fiatalok az online világban rejlő lehetőségeket végiggondolva erősítik a tudatos internethasználatot is, az animációs vagy videó készítésével médiaműveltségük növekszik.

A pályázatot dr. Illés Boglárka ifjúságpolitikáért és esélyteremtésért felelős helyettes államtitkár (EMMI) támogatja.

Ha van ötlet, bontakozzatok ki!
vizio2030_a3_poster_final_print2_.jpg