A felvételi szóbeli-gyakorlati vizsga

Tisztelt Felvételizők!

Tájékoztatni szeretnék mindenkit arról, hogy a középiskolai szóbeli/gyakorlati felvételi beosztása letölthető az alábbi linkekről:

·       Kérünk minden kedves felvételizőt, hogy a tervezett időpont előtt 30 perccel jelenjen meg a felvételin.

·       Várakozni az aulában lehet. A felvételi vizsgára a segítő pedagógusok és diákok hangosbemondón keresztül szólítják a diákokat a vizsgatermekbe. A segítők tájékoztatnak és megmutatják a vizsgahelyszíneke a vizsgázóknak.

·       A vizsga időtartama az angol tagozaton maximum 15 perc, egyéb tagozaton a beosztás szerint.

·       Ha egy felvételiző intézményünkben több tagozatot is megjelölt, akkor minden megjelölt tagozat szóbeli felvételijére el kell mennie. Ha a felvételiző a beosztásban nem látja a nevét, akkor kérem, hogy a jelentkezésnek megfelelően az adott szóbeli vizsgán jelenjen meg, angol tagozat esetében Borbélyné dr. Bacsó Viktória intézményvezető-helyettes asszonnyal történt egyeztetés mellett (tel: 06-30-4700-135), képző- és táncművészeti képzés esetén Kiss-Papp Csilla intézményvezető-helyettessel történő egyeztetés mellett (tel: 06-30-464-7625).

·       Ugyanez az eljárás követendő, ha a felvételi beosztás ütközik egy másik felvételiztető középiskola által meghatározott időponttal.

·       Az iskola épületébe kizárólag csak a felvételiző diák léphet be, kézfertőtlenítést és lázmérést követően.

·       Ha a diákok igazolást kérnek a felvételin való megjelenésről, ezt a szóbeliztető tanároknak jelezzék!

·        Az angol tagozatra jelentkezők vizsgahelyszíne: Holló László sétány 6. , „A”. épület.

·        A képző- és mozgásművészeti tagozatra jelentkezők vizsgahelyszíne: Angyalföld tér 7., „B”. épület.

·        A vizsga ideje alatt a vírusvédelmi szabályok betartása mindenki számára kötelező (1,5 m védőtávolság, maszk, kézfertőtlenítés).

·       A vizsgabizottsággal történő kommunikáció során a tanteremben a maszk viselése ajánlott, viszont a közösségi terekben mindenki számára kötelező!

2022.02.23. angol tagozat szóbeli beosztása (0083)

false Február 23-ai beosztás

2022.02.24. képzőművészeti tagozat szóbeli beosztása (0053)

false Február 24-ei beosztás (képzőművészeti)

2022.02.24. táncművészeti tagozat szóbeli beosztása (0063)

false Február 24-ei beosztás (táncművészeti)

2022.02.25. néptáncos szakgimnáziumi képzés szóbeli beosztása (0030)

false Február 25-ei beosztás (néptáncos)

2022.02.25. szobrász szakgimnáziumi képzés szóbeli beosztása (0031)

false Február 25-ei beosztás (festő, szobrász)

2022.02.25. festő szakgimnáziumi képzés szóbeli beosztása (0032)

false Február 25-ei beosztás (festő, szobrász)

A képző- és mozgásművészeti szóbeli felvételik beosztása a felvételi előtti napon válik letölthetővé.

A szóbeli felvételire behívó nem kerül kiküldésre, az iskolák a honlapon keresztül tájékoztatják a diákokat, szülőket.

6 évfolyamos tehetséggondozó képzésre (0023), illetve 4 évfolyamos általános tantervű gimnáziumi tagozatra (0033) nincs szóbeli felvételi vizsga.

Szeretettel várunk minden felvételizőt és sok sikert kívánunk!

Tisztelettel:

Fekete József

Tisztelt Felvételizők!

Szeretném ismételten felhívni a figyelmet arra, hogy a szóbeli felvételi teljes ideje alatt kizárólag csak a felvételizők tartózkodhatnak az intézményben.
A kísérők, hozzátartozók csak a portáig, illetve a testhőmérséklet mérő kapuig mehetnek be. A vírusvédelmi szabályok betartása mindenkire nézve kötelező (maszk, testhőmérsékletmérés, fertőtlenítés, távolságtartás). A szóbeli felelet idejére a maszk viselése nem kötelező.

Debrecen, 2022 február 21. Tisztelettel: Fekete József

Tisztelt Felvételizők!

Mindenkit tájékoztatunk arról, hogy a jelentkezési lapok feldolgozása folyamatban van. Ezért a szóbeli felvételi beosztás csak február 22-től (jövő hét keddtől) lesz letölthető honlapunkról.
Megértésüket, türelmüket köszönjük, és sok sikert kívánunk a felvételi eljárás szóbeli részéhez!

Debrecen, 2022 február 18. Tisztelettel: Fekete József

false A vizsgával kapcsolatos tudnivalók