Keresés diákjaink között

Eseménynaptár

Virtuális túra

virtualis_tura.jpg
Járja körbe iskolánkat virtuális túránk segítségével!

Virtuális túra start


Legfrissebb galéria

     Galéria megtekintése    |     További galériák

Videó galéria

Bemutatófilm megtekintése

Facebook

A 25. Less Nándor Országos Földrajzverseny végeredménye

A hétvégén lezajlott a Less Nándor Országos Földrajzverseny kétnapos döntője. Iskolánk diákjai szép eredményt értek el.

A Medgyessyből két fő jutott az országos döntőbe, ahol két nap mérték össze tudásukat az ifjú geográfusok. Az első napon, pénteken volt az írásbeli forduló, majd szombat reggel kezdődött a döntő szóbeli része.

Lévai Bence a 10. B osztály tanulója a 3. kategóriában 7. helyezést ért el a döntőbe jutott 20 fő közül. (Eredményességét mutatja, hogy ebben a kategóriában 10-11-12. évfolyamos diákok indulnak!) Felkészítő tanára Homolya Ferenc

 

Takács Mátyás a 9.E osztály tanulója a 2. kategóriában 16. helyezett lett. Felkészítő tanára Jász Erzsébet

 

A lentebb mellékelt táblázat mutatja, hogy az ország minden részéből érkeztek a döntőbe diákok, így ennek tükrében eredményük különösen értékes.

 

Homolya Ferenc a második kategóra zsűrizésében és írásbeli feladatlapok készítésében is részt vett.

 

Eredményükhöz szívből gratulálunk!


Hely

A versenyző neve

Írásbeli pont

Szóbeli pont

Össz.

1. forduló

Az iskola települése

Felkészítő tanár

Iskola

1.

Molnár Bence

47

45

92

98

Zalaegerszeg

Stárics Roland

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

2.

Kőbányai Dénes

48

43

91

94

Bonyhád

Gruber László

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

3.

Galág Botond Balázs

49

41

90

93

Bonyhád

Gruber László

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

4.

Topercer Péter

46

42

88

90

Tatabánya

Zovitsné Aba Veronika

Tatabányai Árpád Gimnázium

5.

Mészáros Márton

46

41

87

94

Pápa

Szabó Ildikó

Türr István Gimnázium és Kollégium

6.

Holányi Ákos

44

42

86

96

Zalaegerszeg

Stárics Roland, Oláhné Szigyártó Mária

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

7.

Csarankó Viktória

43

40

83

92

Zalaegerszeg

Stárics Roland

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

7.

Futó Ákos

44

39

83

91

Jászberény

Fábián Nikolett

Lehel Vezér Gimnázium

7.

Pintér Nóra Edit

47

36

83

89

Szeged

Szőllősy László

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

7.

Lévai Bence

44

39

83

95

Debrecen

Homolya Ferenc

Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

8.

Csernik Balázs

45

37

82

91

Bonyhád

Gruber László

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

9.

Gereczi Botond

41

40

81

89

Budapest

Kéri András

ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium

10.

Czifra Áron

40

38

78

89

Jászberény

Fábián Nikolett

Lehel Vezér Gimnázium

11.

Bakos Brendon András

43

34

77

93

Szolnok

Berecz Krisztián

Varga Katalin Gimnázium

12.

Csontos Bálint László

41

35

76

88

Eger

Bernát Zsolt

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium

12.

Szücs Levente Csaba

40

36

76

91

Hatvan

Illés Sándor

Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium

13.

Benedek Eszter

38

37

75

91

Budapest

Sziliné Dienes Irén

Óbudai Árpád Gimnázium

14.

Györkös Ramóna

36

35

71

90

Nagykanizsa

Alexa Péter

Batthyány Lajos Gimnázium

14.

Miklóssy Ferenc Gellért

44

27

71

88

Debrecen

Kovács Balázs /Dr. Szilágyiné Péter Anikó

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

15.

Czvitkó Zsombor

35

30

65

93

Szentendre

György Károly Zoltánné Csurja Edit

SzentendreI II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium


9.évfolyam



A versenyző neve

Az iskola települése

Felkészítő tanár

Iskola

Barta Gergely

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Csada Lili

Budapest

Tandory Gábor

Kőbányai Szent László Gimnázium

Cziráki Kamilla

Nagykanizsa

Alexa Mercédesz

Batthyány Lajos Gimnázium

Talmácsi Borbála

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Vincze Ákos

Jászberény

Fábián Nikolett

Lehel Vezér Gimnázium

Ágoston Fanni Nikolett

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Szőke Gergő Tamás

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Ábrahám Barna

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Nemes Dóra

Szeged

Huber Máté

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Pintér Viktória Anna

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Molnár Kristóf

Szeged

Szőllősy László

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Aczél Péter

Nagykanizsa

Alexa Mercédesz

Batthyány Lajos Gimnázium

Csizy Gergő

Zalaegerszeg

Stárics Roland

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

Szőllősy András

Szeged

Szőllősy László

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Regős Gréta

Székesfehérvár

Kis-Pál Zsuzsanna

Ciszterci Szent István Gimnázium

Fónagy Anna

Debrecen

Kovács Balázs /Dr. Szilágyiné Péter Anikó

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

Fajka Lilla

Szeged

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Bodnár Bálint

Kisvárda

Hamecz Miklós Tamás

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Takács Mátyás Benedek

Debrecen

Jász Erzsébet

Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

spacer