2020/2021 őszi érettségivel kapcsolatos tájékoztatás

Előrehozott érettségi vizsgát tenni idegen nyelvekből, informatikából, valamint olyan tantárgyakból lehetséges, amelyeknek tanulása a középiskola helyi tanterve szerint a középiskolai tanulmányok befejezését megelőző tanévek valamelyikében lezárul.

Az érettségi vizsgára való jelentkezés határideje: 2020. szeptember 7.

A 2020. október-novemberi érettségi vizsgákra vonatkozó részletes tájékoztatás az alábbi oldalakon olvasható:

Saját jelentkezési lapunk itt érhető el.

A Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum tanulóinak figyelmébe:

•  A jelentkezés lebonyolítása: óraközi szünetekben, illetve a kora délutáni órákban.
  •  A jelentkezés helyszíne: főépület 109. iroda.
  •  A jelentkezéseket rögzíti: Balázs Ödönné tanárnő.
  •  A jelentkezéshez vinni kell:
  •  személyi igazolványt,
  •  lakcímkártyát,
  •  diákigazolványt,
  •  a már letett érettségi vizsgáról kiállított törzslapkivonatot (ha van ilyen),
  •  amennyiben a tanuló kedvezményre vagy mentességre jogosult (SNI/BTM), a szakértői vélemény másolatát, és az igénybevételre vonatkozó kérelmet.

Külsős jelentkezők figyelmébe:

A jelentkezés lebonyolítása: 2020. szeptember 2-től -7-ig (szerda-hétfő), 12:00-16:00 óráig,

A jelentkezés helyszíne:  A Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum 4031 Debrecen, Holló László sétány 6. 109 irodája.

A jelentkezéseket rögzíti: Balázs Ödönné tanárnő.

A jelentkezéshez vinni kell:

A JELENTKEZÉS LEBONYOLÍTÁSA SORÁN A MASZK HASZNÁLATA ÉS A PORTÁNÁL TÖRTÉNŐ KÉZFERTŐTLENÍTÉS KÖTELEZŐ!