2018. december 21.

A karácsonyi műsor a tornateremben lesz megtartva az első órában, 8:00-kor kezdődik.

Kérjük, hogy 7:45-kor az osztályfőnökök és a szaktanárok irányításával minden tanuló menjen a saját osztálytermébe, ahol pakolják le a táskáikat, vegyék fel székeiket és szigorú menetirány szerinti jobbra tartás mellett vigyék azokat a tornaterembe, a kijelölt helyre, az osztálykeretet tartva. Érkezési sorrendben rakják le a tornateremben kihelyezett osztályjelzéseknek megfelelően a székeiket, az egy osztály-egy sor elvet követve.

Akiknek a B. épületben van az osztálytermük, nem hoznak székeket, nekik előre ki lesz már pakolva a tornateremben.

A műsor után hangosbemondón keresztüli irányítás mellett osztályonként növekvő sorrendben (7. E kezd) a székeket mindenki visszaviszi az osztálytermébe. Az osztályfőnökök legyenek szívesek ellenőrizni, hogy minden szék visszakerült-e a terembe!

A karácsonyi műsor után a 2. és a 3. óra lesz megtartva az órarendnek megfelelően, majd be is fejeződik a tanítási nap.

Kedves volt munkatársunk, Pénzes Gábor végső búcsúztatója 11 órakor kezdődik a Debreceni Köztemető 2. számú ravatalozójában. Az intézmény dolgozói és a diákok közül azok, akik ismerhették (felsőbb évesek) sokan részt fognak venni a gyászszertartáson. A család kérése feléjük: mindenki csupán egy szál fehér rózsával búcsúzzon.  Aki bármely okból nem tud a gyászszertartáson részt venni, de szeretne egy szál fehér rózsát küldeni, a tanáriban kihelyezett dobozba tegye a virág árának megfelelő pénzösszeget!

13 órától állófogadás lesz a könyvtárban az intézmény dolgozói, a Szülői Tanács és a Diákönkormányzat képviselői részvételével. Itt elsőként Telegdi Ottóné Valikát köszöntjük nyugdíjba vonulásának alkalmából, aztán boldog karácsonyt kívánunk egymásnak és óévbúcsúztató pezsgős koccintás is lesz.